Nově ve Všenorech. Pokud milujete tanec a nemáte partnera, máme pro Vás řešení. Lady latin dance! Začátečnice i pokročilé, dívky a dámy jakéhokoli věku. Přijďte si najít nové kamarádky a vyzkoušet atraktivní pohyb při temperamentní latinsko-americké hudbě.

Kurz je určen slečnám, maminkám, babičkám, prostě ženám jakéhokoli věku. Ať už jste začátečnice, nebo jste prošly párovými tanečními kurzy a máte chuť zkusit i sólové tančení, vítáme Vás v kurzu pro ženy.

lady-latin-dance-praha

V kurzu vyučujeme temperamentní latinskoamerické tance jako je samba, rumba, cha-cha, jive v sólové úpravě pro dámy. Lekce začínají rozhýbáním těla, pokračují nácvikem základních principů, dále jednotlivých kroků a figur, které se poté spojí do krásných choreografii. Tempo výuky je přizpůsobeno účastnicím tak, aby bez problémů vše zvládaly.

Požadované oblečení:

bota-laDoporučujeme společenské, letní šaty, případně sukně s halenkou, tričkem (sukně by Vám neměla bránit ve volném pohybu). Boty na polovysokém podpatku. Vhodné jsou boty s koženou podrážkou. viz obrázek

Přihláška 

Cena kurzovného

10 lekcí po2 hodinách 1500,-Kč
   

 

Rozvrh kurzů každé pondělí ve Všenorech od 19.00-21.00 hodin

 

Tanci jsme zasvětili podstatnou část našeho života a pokusíme se Vám ukázat, proč nás tanec chytil za srdce. Jste pro nás neustálou inspirací a těšíme se na naši spolupráci.

lady-latin-dance-cernosice